Zboží

Výrobci

Kolimator Monarch Dot sight M VSD 1x30

Kolimátor s proměnnou velikostí záměrného bodu (VSD), objektivem o průměru 30 mm a zvětšením 1x. Všestranné vybavení: Konstruované pro pušky i pistole.


9 790,00 Kč vč. DPH

BRA11302

Dostupnost: Většinou do jednoho týdne od objednání

Homecredit - splátková kalkulačka

Toto zboží je možné zakoupit na splátky. Poklepáním na ikonku přejdete na HC kalkulačku

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 979 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 979 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 97,90 Kč.


Kolimátor s proměnnou velikostí záměrného bodu (VSD) a objektivem o průměru 30 mm. Tento přístroj s konstrukcí uzpůsobenou pro snadné použití na puškách i pistolích, malým zvětšením 1x a neomezenou výstupní pupilou poskytující komfortní obraz bez ohledu na druh střelby urychluje zaměření cíle. Velikost záměrného bodu lze jednoduchým otočením voliče přesně nastavit na 1, 4, 6, 8 nebo 10 MOA. Velké zorné pole je ideální pro střelbu na malé vzdálenosti. Optika s vícenásobnými antireflexními vrstvami Nikon zajišťuje vynikající propustnost světla a 11polohový reostat umožňuje optimální nastavení jasu záměrné osnovy v různých světelných podmínkách. Odolný a všestranný přístroj, na který se lze spoléhat od úsvitu až do soumraku.

Vodotěsné a nárazuvzdorné provedení s úpravou proti zamlžování pro výjimečně vysoký výkon v různých podmínkách.
Neomezená výstupní pupila pro komfortní použití na puškách a pistolích s velkým kalibrem. 
Velké zorné pole vhodné pro střelbu na malé vzdálenosti. 
Čočky opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro vynikající propustnost světla a jasný, brilantní obraz s přirozenými barvami. 
Záměrný bod s proměnnou velikostí: K dispozici je pět velikostí záměrného bodu – 1, 4, 6, 8 a 10 MOA nastavitelných jednoduchým otočením voliče. 
1 MOA/1 klik: Nastavení záměrné osnovy odstupňované po 1 MOA/1 klik nastavení paralaxy na 45,7 m. 
11polohový reostat umožňující prakticky neomezenou regulaci jasu záměrné osnovy pro optimální výkon v různých podmínkách od nízké hladiny osvětlení až po jasné sluneční světlo. 
Barva těla: Matná černá nebo stříbrná (dostupnost barevných verzí se může měnit v závislosti na zemi nebo regionu prodeje).

  • Hmotnost 220 g
  • Osvětlení osnovy Ano
  • Průměr objektivu 30
  • Průměr tubusu 30 mm
  • Rozměr 96 x 51 x 65
  • Zvětšení 7x

29 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: