Meopta

Meopta Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Artemis
  Komplexnì konstruovaná øada, která nabízí nejširší sortiment puškohledù Meopta s pevným i promìnným zvìtšením. Pevný ocelový tubus, maximalizovaná rázuvzdornost, vynikající optický výkon, vodotìsnost a elegantní, plnì funkèní design - to jsou vlastnosti, které ocení pøedevším profesionálové a ti, pro nìž je myslivost a lov neoddìlitelnou souèástí životního stylu.
 • Meostar R1
  Řada puškohledů MeoStar R1 Prémiová řada puškohledů MeoStar R1 plní i ty nejvyšší nároky myslivců a střelců. Špičková kvalita za výjimečnou cenu – to je hlavní znak všech výrobků firmy Meopta. Puškohledy MeoStar jsou vyráběny s využitím pokročilých technologických postupů, čímž se tyto optické přístroje řadí mezi špičku ve své třídě. Optické sestavy jsou uloženy v robustním těle z nejkvalitnějších hliníkových slitin používaných v leteckém průmyslu, puškohledy se vyznačují vysokou odolností při nižší hmotnosti. Všechny optické členy jsou opatřeny antireflexními vrstvami MeoBright 5501 aplikovanými pomocí špičkových technologií v oboru – depozice vrstev za pomoci iontů. Vrstvy zajišťují mimořádné hodnoty světelné propustnosti puškohledu. Všechny puškohledy řady MeoStar R1 jsou vodotěsné, plněné ochrannou dusíkovou atmosférou a jejich mechanická odolnost umožňuje použití na loveckých zbraních všech kalibrů.
 • Meostar R2
  Nejvyšší řada puškohledů, kterou se Meopta jednoznačně posouvá mezi současnou světovou špičku. Nový MeoStar R2 nabízí 6 ti násobný zoom, extrémně široké zorné pole, vysokou světelnost, nový 8stupňový systém osvětlení a precizní opakovatelný mechanismus rektifikace. Parametry jen těžko překonatelné.
 • Meopro
  MeoPro Nově koncipovaná řada jejímž hlavním účelem je přinést na trh cenově velmi atraktivní puškohledy, které nedělají žádné kompromisy v oblasti optického výkonu a mechanické odolnosti. Kompaktní rozměry, elegantní design, tradičně špičkový optický výkon, trojnásobný rozsah zvětšení a palcový tubus jsou charakteristickými prvky modelů této řady. jednodílný tubus z Al slitiny osvědčená konstrukce vnitřního mechanismu zajišťující potřebnou mechanickou odolnost vynikající optický výkon vícenásobné antireflexní vrstvy MB-5501 (Meobright) upínací průměr tubusu 1# (25,4mm) záměrný kříž v zadní ohniskové rovině vodotěsná konstrukce zajišťující odolnost proti orosení vnitřních ploch, plněno dusíkem kvadratický průběh rektifikace s krokem 1 in / 100 yd, tj. 0,7cm / 100m
 • ZD Tactic
  Taktické puškohledy ZD vycházejí z řady MeoStar a jsou navrženy a vyrobeny tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější střelce. Jsou ověřeny příslušníky armád i profesionálními střelci a mají potřebné vlastnosti pro použití zejména v kritických situacích. Při jejich konstrukci Meopta zúročila dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou speciálních optických systémů pro ozbrojené složky.Puškohledy ZD jsou vyrobeny s využitím pokročilých technologických postupů a řadí se mezi špičkové optické přístroje ve své třídě. Vysoce kvalitní optické součásti jsou uloženy v robustním těle z leteckých hliníkových slitin, poskytují precizní výkon, vysokou odolnost, přesnost a maximální spolehlivost. Všechny optické členy jsou opatřeny antireflexními vrstvami MeoBright 5501 aplikovanými pomocí špičkových technologií v oboru – depozice vrstev za pomoci iontů. Vrstvy zajišťují mimořádné hodnoty světelné propustnosti puškohledu.Všechny puškohledy řady ZD jsou vodotěsné, plněné ochrannou dusíkovou atmosférou a jejich mechanická odolnost umožňuje použití v náročných podmínkách ostrého nasazení.
 • Příslušenství
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek

Follow us on Facebook