Nikon

Nikon Počet produktů: 36

Podkategorie

 • Fieldmaster
  ovou řadou FIELDMASTER se obrovská zkušenost firmy Nikon při výrobě špičkových puškohledů posunuje na zcela novou úroveň. Díky dlouhodobé vedoucí pozici v oboru progresivních vícenásobných antireflexních povlaků čoček nabízejí tyto puškohledy vynikající průchod světla s potlačením závoje neostrosti a poskytují jasnější a čistší obraz s dobře vyváženým podáním barev. Inovované ergonomické řešení # např. snadno použitelné nastavení stranové paralaxy (s výjimků typů 3-9x40, 3-9x50), pohodlné nastavení rektifikace a rychlé zaostření okuláru # to je rozdíl, který poznáte v okamžiku, kdy potřebujete provést rozhodující akci.
 • MONARCH 7
  představuje vrchol dokonalosti evoluce v oblasti puškohledů společnosti Nikon. Nabízí zorné pole s vynikající šířkou, rozlišením a jasem. Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami pomáhají maximalizovat propustnost světla. Obraz není jen jasný a křišťálově čistý, ale vyznačuje se i vyváženými barvami. Rytá záměrná osnova a pevný 30mm tubus z jednoho kusu materiálu odolný vůči vodě, zamlžení a nárazům zajišťují dokonalou odolnost. Okulár s rychlým zaostřováním a velké předsunutí výstupní pupily zajišťují snadné a přesné zaměřování v celém rozsahu zvětšení. Nastavení horizontální a vertikální rektifikace je vybaveno funkcí okamžitého nastavení nulové hodnoty. Jas osvětlené záměrné osnovy lze nastavit pomocí 32 kroků.
 • PROSTAFF
 • PROSTAFF 5
  Voděodolný puškohled Prostaff 5 IL odolný vůči zamlžení je vybaven optickou konstrukcí s úplnými vícenásobnými vrstvami, které patří mezi nejlepší na trhu. Osvětlená záměrná osnova a ovládání intenzity s 5 kroky umožňuje získat vynikající výsledky za soumraku a v náročných světelných podmínkách. Další jasná výhoda v terénu: točítka s okamžitým nastavením nulové polohy a odpružením, která umožňují snadno a rychle upravit polohu záměrné osnovy. Postranní nastavení paralaxy umožňuje dosáhnout ideální přesnosti na širší rozsah vzdáleností. Puškohled Prostaff 5 IL se dodává se záměrnou osnovou Duplex nebo záměrnou osnovou BDC. Záměrná osnova BDC umožňuje lovcům udržet cíl na mušce při vzdálenostech, které byly v minulosti považovány za nemožné. Jedinečné balistické kruhy poskytují neuvěřitelnou výhodu a zvyšují přesnost při střelbě na velké vzdálenosti a zároveň poskytují běžné zobrazení při střelbě na kratší vzdálenost.
 • MONARCH 3
  Puškohled Monarch 3 s vysokým výkonem nabízí optickou konstrukci s úplnými vícenásobnými vrstvami, které patří mezi nejlepší na trhu. Tento špičkový produkt je také vybaven točítky s okamžitým nastavením nulové polohy a odpružením, která umožňují snadno a rychle upravit polohu záměrné osnovy v terénu. Postranní nastavení paralaxy umožňuje dosáhnout ideální přesnosti na různé vzdálenosti.Robustní voděodolná konstrukce tubusu z jednoho kusu odolná proti zamlžování poskytuje vynikající výsledky lovcům lovícím ve dne a sportovním střelcům.
 • Monarch L700
  Monarch L700 2,5–10x40M Reticle č. 4 se skládá z puškohledu s vestavěným laserovým dálkoměrem a záměrné osnovy č. 4. Nyní lze přesně mířit na velkou vzdálenost, aniž by bylo nutné odhadovat zaměření cíle, a ušetřit cenné sekundy při měření vzdálenosti před zamířením. Všestranný výkonný zoom 2,5–10x je ideální pro střelbu na krátké i dlouhé vzdálenosti.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 36 položek

Follow us on Facebook