Fieldmaster

Fieldmaster
ovou řadou FIELDMASTER se obrovská zkušenost firmy Nikon při výrobě špičkových puškohledů posunuje na zcela novou úroveň. Díky dlouhodobé vedoucí pozici v oboru progresivních vícenásobných antireflexních povlaků čoček nabízejí tyto puškohledy vynikající průchod světla s potlačením závoje neostrosti a poskytují jasnější a čistší obraz s dobře vyv...
ovou řadou FIELDMASTER se obrovská zkušenost firmy Nikon při výrobě špičkových puškohledů posunuje na zcela novou úroveň. Díky dlouhodobé vedoucí pozici v oboru progresivních vícenásobných antireflexních povlaků čoček nabízejí tyto puškohledy vynikající průchod světla s potlačením závoje neostrosti a poskytují jasnější a čistší obraz s dobře vyváženým podáním barev. Inovované ergonomické řešení # např. snadno použitelné nastavení stranové paralaxy (s výjimků typů 3-9x40, 3-9x50), pohodlné nastavení rektifikace a rychlé zaostření okuláru # to je rozdíl, který poznáte v okamžiku, kdy potřebujete provést rozhodující akci.
Zobrazit

Fieldmaster Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 6 990,00 Kč Většinou do jednoho týdne od objednání

  Záměrná osnova: DuplexTento puškohled, s jednou z největších světelností ve své třídě, nabízí vynikající odolnost a skvělou celkovou kvalitu. Je to jeden z našich nejznámějších puškohledů.

  6 990,00 Kč
  Většinou do jednoho týdne od objednání
 • 8 890,00 Kč Většinou do jednoho týdne od objednání

  Záměrná osnova: DuplexDalší velmi populární puškohled s univerzálním rozsahem zvětšení a širokým zorným polem na spodním okraji rozsahu zvětšení. Nastavení stranové paralaxy umožňuje přesné zamíření v jakémkoli rozsahu vzdálenosti.

  8 890,00 Kč
  Většinou do jednoho týdne od objednání
 • 9 490,00 Kč Většinou do jednoho týdne od objednání

  Záměrná osnova: DuplexPuškohled s objektivem o průměru 50 mm, velkým průměrem výstupní pupily a až s 92% průchodemsvětla zajišťující zvýšené rozlišení v kritických okamžicích za rozbřesku a soumraku. Zahrnuje také nastavení stranové paralaxy.

  9 490,00 Kč
  Většinou do jednoho týdne od objednání
 • 10 790,00 Kč Většinou do jednoho týdne od objednání

  Záměrná osnova: jemný nitkový s tečkou Tento výjimečný puškohled s velkým rozsahem v soběspojuje veškeré vlastnosti, které vyhledávají nároční lovci ještě s další významnou kvalitou je ideální jak pro lov vysoké zvěře, tak škodné.

  10 790,00 Kč
  Většinou do jednoho týdne od objednání
 • 9 790,00 Kč Většinou do jednoho týdne od objednání

  Záměrná osnova: Záměrný kříž Duplexní záměrný kříž Tento výjimečný puškohled s velkým rozsahem v sobě spojuje veškeré vlastnosti, které vyhledávají nároční lovci ještě s další významnou kvalitou je ideální jak pro lov vysoké zvěře, tak škodné.

  9 790,00 Kč
  Většinou do jednoho týdne od objednání
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Follow us on Facebook