CZECH WEAPONS

CZECH WEAPONS

Společnost CZECH WEAPONS s.r.o. byla založena v roce 1996 a je zapsána Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 30822.

Hlavním cílem společnosti je neustálé zdokonalování konstrukcí malých střelných zbraní na základě vlastního patentu společnosti č. US 8,117,957, který se týká speciální úpravy závěrového mechanizmu. Jeho využití umožňuje výrazně ...

Společnost CZECH WEAPONS s.r.o. byla založena v roce 1996 a je zapsána Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 30822.

Hlavním cílem společnosti je neustálé zdokonalování konstrukcí malých střelných zbraní na základě vlastního patentu společnosti č. US 8,117,957, který se týká speciální úpravy závěrového mechanizmu. Jeho využití umožňuje výrazně zlepšit střelecké vlastnosti zbraní, přesnost střelby při střelbě dávkou a jejich snadnější ovládání tím, že je docíleno značného snížení zpětného rázu při výstřelu.

Kromě zbraní využívajících nový systém závěrového mechanismu je cílem společnosti vyvíjet nové moderní zbraně, zjednodušovat jejich konstrukci a zlevňovat výrobu, a to vše pomocí nových technických řešení. Dále vyvíjíme zařízení k likvidaci malorážové munice střelbou, nabízíme technickou pomoc při spouštění výroby malorážové munice v nově zřizovaných závodech a technickou pomoc při řešení zástavby zbraní do vozidel.

CZECH WEAPONS s.r.o. je vývojová organizace, jejímž cílem je stálý nadčasový rozvoj konstrukcí zbraní podle současných trendů a individuálních požadavků zákazníka. Výstupem činnosti společnosti je kompletní zpracování technické dokumentace pro výrobu zbraně, vyrobený prototyp nebo i více prototypů vyrobených na základě této technické dokumentace, jejich odzkoušení a následné předání tohoto tzv. know-how zákazníkovi, kterým jsou obvykle výrobní závody zbrojního průmyslu, ale může jím být i koncový uživatel, pro něhož je společnost CZECH WEAPONS schopna dodávat vlastní vyvinuté zbraně sériové výroby.

Dnes se také společnost podílí na vytváření vlastních projektů určených k malosériové výrobě zbraní se zaměřením na civilní trh. Úkolem těchto nových projektů je zřídit samostatné pracoviště malosériové výroby zbraní, jak za účelem vlastního prodeje a tím oslovení zákazníka z řad osob, jenž zbraň kupují ke sportu a kondiční střelbě, ale také k ochraně zdraví a majetku, tak i za účelem zkvalitnění služeb zákazníkům, jež mají zájem odkoupit kompletní odzkoušené know-how výroby jednotlivých typů zbraní.

Zobrazit

CZECH WEAPONS Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Follow us on Facebook