Meopta

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Dalekohled Meopta Meostar B1 7x50

Nový produkt

poskytuje velmi široké zorné pole, které je výborné v hustě zalesněném terénu, menší zvětšení zaručuje minimální vliv chvìní rukou na stabilitu pozorovaného obrazu.

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Toto zboží je možné zakoupit na splátky. Poklepáním na ikonku přejdete na HC kalkulačku

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 1990 bodů . V košíku celkem 1990 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 199,00 Kč .


19 900,00 Kč s DPH

Parametry

Zvětšení7x
Průměr objektivu50
Zorné pole126 m / 1000m
Vzdálenost výstupní pupily22,5 mm
Minimální pozorovací vzdálenost3,9 m
Průměr výstupni pupily7,1 mm
Soumrakový faktor18,7
Dioptrický rozsach okuláru+/- 3 D
Hmotnost987 g

Více informací

Nabízí větší výstupní pupilu, vynikající rozlišení a zvýšenou propustnost světla. Díky jedinečné ergonomii a tvarovým prolisům pro palce je uchopení binokuláru velmi pohodlné. 50mm binokulár je překvapivě lehký a kompaktní. Prvotřídní optika s vícenásobnými vrstvami MeoBright nanášené s podporou iontù pro maximální světelnou propustnost pøístroje (99,8% na jednu plochu sklo / vzduch).

Velké točítko zaostření s integrovaným menším točítkem dioptrické korekce umožňuje rychlé a snadné ostření, a to dokonce i v rukavicích.

Ergonomický design s prolisy pro palce je neobyčejně pohodlný. Plněn dusíkem, vodotěsný, odolný proti zamlžení vnitních optických ploch a vnikání prachu do přístroje.

Očnice typu „twist-up“ poskytují všem uživatelùm pohodlné pozorování s přehlédnutím celého zorného pole.

Všechny binokulární dalekohledy se dodávají s brašnou, krytkami objektivu i okuláru a neoprenovým popruhem na krk.Tato řada binokulárù MeoStar B1 Vám pomùže odhalit příležitosti, které ostatní nevidí.

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook