Meopta

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Dalekohled Meopta Meostar B1 10x50

Nový produkt

poskytuje větší zvětšení , které je ideální pro „přečtení“ zvěře na větší vzdálenost za velmi špatných světelných podmínek.

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Toto zboží je možné zakoupit na splátky. Poklepáním na ikonku přejdete na HC kalkulačku

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 2290 bodů . V košíku celkem 2290 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 229,00 Kč .


22 900,00 Kč s DPH

Parametry

Dioptrický rozsach okuláru+/- 3D
Hmotnost1020g
Minimální pozorovací vzdálenost3,9 m
Průměr objektivu50
Průměr výstupni pupily5 mm
Soumrakový faktor22,4
Vzdálenost výstupní pupily17 mm
Zorné pole110 m / 1000m
Zvětšení10x

Více informací

Nabízí větší výstupní pupilu, vynikající rozlišení a zvýšenou propustnost světla. Díky jedinečné ergonomii a tvarovým prolisům pro palce je uchopení binokuláru velmi pohodlné. 50mm binokulár je překvapivě lehký a kompaktní. Prvotřídní optika s vícenásobnými vrstvami MeoBright nanášené s podporou iontù pro maximální světelnou propustnost pøístroje (99,8% na jednu plochu sklo / vzduch).

Velké točítko zaostření s integrovaným menším točítkem dioptrické korekce umožňuje rychlé a snadné ostření, a to dokonce i v rukavicích.

Ergonomický design s prolisy pro palce je neobyčejně pohodlný. Plněn dusíkem, vodotěsný, odolný proti zamlžení vnitních optických ploch a vnikání prachu do přístroje.

Očnice typu „twist-up“ poskytují všem uživatelùm pohodlné pozorování s přehlédnutím celého zorného pole.

Všechny binokulární dalekohledy se dodávají s brašnou, krytkami objektivu i okuláru a neoprenovým popruhem na krk.Tato řada binokulárù MeoStar B1 Vám pomùže odhalit příležitosti, které ostatní nevidí.

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook