Meopta

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Dalekohled Meopta Meostar B1 10x50

Nový produkt

poskytuje větší zvětšení , které je ideální pro „přečtení“ zvěře na větší vzdálenost za velmi špatných světelných podmínek.

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 2290 bodů . V košíku celkem 2290 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 229,00 Kč .


22 900,00 Kč s DPH

Parametry

Dioptrický rozsach okuláru+/- 3D
Hmotnost1020g
Minimální pozorovací vzdálenost3,9 m
Průměr objektivu50
Průměr výstupni pupily5 mm
Soumrakový faktor22,4
Vzdálenost výstupní pupily17 mm
Zorné pole110 m / 1000m
Zvětšení10x

Více informací

Nabízí větší výstupní pupilu, vynikající rozlišení a zvýšenou propustnost světla. Díky jedinečné ergonomii a tvarovým prolisům pro palce je uchopení binokuláru velmi pohodlné. 50mm binokulár je překvapivě lehký a kompaktní. Prvotřídní optika s vícenásobnými vrstvami MeoBright nanášené s podporou iontù pro maximální světelnou propustnost pøístroje (99,8% na jednu plochu sklo / vzduch).

Velké točítko zaostření s integrovaným menším točítkem dioptrické korekce umožňuje rychlé a snadné ostření, a to dokonce i v rukavicích.

Ergonomický design s prolisy pro palce je neobyčejně pohodlný. Plněn dusíkem, vodotěsný, odolný proti zamlžení vnitních optických ploch a vnikání prachu do přístroje.

Očnice typu „twist-up“ poskytují všem uživatelùm pohodlné pozorování s přehlédnutím celého zorného pole.

Všechny binokulární dalekohledy se dodávají s brašnou, krytkami objektivu i okuláru a neoprenovým popruhem na krk.Tato řada binokulárù MeoStar B1 Vám pomùže odhalit příležitosti, které ostatní nevidí.

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook