Puškohledy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Monarch Dot sight S VSD 1x30 Zobrazit větší

Kolimator Monarch Dot sight S VSD 1x30

BRA11322

Nový produkt

Kolimátor s proměnnou velikostí záměrného bodu (VSD), objektivem o průměru 30 mm a zvětšením 1x. Všestranné vybavení: Konstruované pro pušky i pistole.

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 799 bodů . V košíku celkem 799 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 79,90 Kč .


7 990,01 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost220 g
Osvětlení osnovyAno
Průměr objektivu30
Průměr tubusu30 mm
Rozměr96 x 51 x 65
Zvětšení7x

Více informací

Kolimátor s proměnnou velikostí záměrného bodu (VSD) a objektivem o průměru 30 mm. Tento přístroj s konstrukcí uzpůsobenou pro snadné použití na puškách i pistolích, malým zvětšením 1x a neomezenou výstupní pupilou poskytující komfortní obraz bez ohledu na druh střelby urychluje zaměření cíle. Velikost záměrného bodu lze jednoduchým otočením voliče přesně nastavit na 1, 4, 6, 8 nebo 10 MOA. Velké zorné pole je ideální pro střelbu na malé vzdálenosti. Optika s vícenásobnými antireflexními vrstvami Nikon zajišťuje vynikající propustnost světla a 11polohový reostat umožňuje optimální nastavení jasu záměrné osnovy v různých světelných podmínkách. Odolný a všestranný přístroj, na který se lze spoléhat od úsvitu až do soumraku.

Vodotěsné a nárazuvzdorné provedení s úpravou proti zamlžování pro výjimečně vysoký výkon v různých podmínkách.
Neomezená výstupní pupila pro komfortní použití na puškách a pistolích s velkým kalibrem. 
Velké zorné pole vhodné pro střelbu na malé vzdálenosti. 
Čočky opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro vynikající propustnost světla a jasný, brilantní obraz s přirozenými barvami. 
Záměrný bod s proměnnou velikostí: K dispozici je pět velikostí záměrného bodu – 1, 4, 6, 8 a 10 MOA nastavitelných jednoduchým otočením voliče. 
1 MOA/1 klik: Nastavení záměrné osnovy odstupňované po 1 MOA/1 klik  nastavení paralaxy na 45,7 m. 
11polohový reostat umožňující prakticky neomezenou regulaci jasu záměrné osnovy pro optimální výkon v různých podmínkách od nízké hladiny osvětlení až po jasné sluneční světlo. 
Barva těla: Matná černá nebo stříbrná (dostupnost barevných verzí se může měnit v závislosti na zemi nebo regionu prodeje).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook