Yukon

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Dalekohled Futurus PRO 7x50WA Zobrazit větší

Dalekohled Futurus PRO 7x50WA

71502201

Nový produkt

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 395 bodů . V košíku celkem 395 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 39,50 Kč .


3 950,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost1.0kg
Průměr objektivu50
Rozměr195x220x70mm
Zorné pole110 m/1000m
Zvětšení7x

Více informací

Dalekohledy řady Futurus PRO jsou určeny k profesionálnímu použití v jakýchkoliv povětrných podmínkách. Vyznačují se velmi pevnou konstrukci, zesíleným můstkem a vodotěsnosti dle mezinárodní klasifikace třídy IPX4. Diky zabudované dálkoměrné osnově uživatel může určit přibližnou vzdálenost do objektu pozorování. Její provedení nitkovými čarami neruší pozorovatele a působí nenápadně.

S dalekohledem jsou dodávány dvě sady světlofiltrů, které Vám zpříjemní pozorování za mlhy, omezí nežádoucí ultrafialové záření a ochrání optiku dalekohledu.

Dalekohled Futurus PRO 7x50WA diky širokému zornému poli je vhodný k pozorování pohyblivých objektů. Vysoká světelnost dalekohledu zaručuje Vám že budete dobře vidět i za snížené viditelnosti. Možnost pozorovat dalekohledem přes brýle ocení všechny uživatele používající brýle. Nevšedný design a přistup k funkcionalitě vyhoví všem požadavkům kladeným na dalekohled moderním uživatelem.

V optické PORO soustavě dalekohledu jsou požity hranoly vyrobené z optického skla vysoké světelné transformace BaK4. Vysoce kvalitní světelná optika s multistrukturální antireflexní vrstvou přináší skvělý trojrozměrný obraz a umožňuje bezproblémové pozorováni dalekohledem za soumraku. Dioptrická korekce okuláru kompenzuje individuální rozdíly ve zrakovém viděni. Velký válec posuvného mechanismu umožňuje jednoduché a komfortní ovadaní ostření, a jeho stabilita je garantována precizně zpracovanou pevnou kovovou konstrukci okulárního můstku.

U dalekohledu poprvé ve světě je použit jedineční systém výklopných krytu okuláru a objektivu. Všechny dalekohledy Futurus jsou dodávány včetně širokého řemínku a pouzdra.

Tento model je ideální při pozorování na moře, za snížené viditelnosti a na otevřených prostorech.

 

Konstrukce


Tělo dalekohledu je vyrobeno z moderních nárazuvzdorných kompozitních materiálu. Gumové obložení a těsnicí kroužky chrání dalekohled před prachem, nečistotami, vlhkem a sněhem.

 

 

Optika


Optické komponenty dalekohledu - čočky a hranoly - vyrobeny z optického skla výší jakostní třídy a jsou opatřený multistrukturální hořčíkovou antireflexní vrstvou dle novější technologie True Color™, zabezpečující perfektní světelnost obrazu, výborné barevné podání, zachovaní jasu a kontrastnosti obrazu i v krajích zorného pole. Optický systém PORO poskytuje vysoký světelný tok, realistický trojrozměrný vjem obrazu a široký rozhled.

Světlofiltry


Dalekohled je dodáván včetně dvou sad světlofiltrů: oranžových a ochranných. Oranžové světlofiltry se používají při nepříznivých povětrnostních podmínkách jako například mlha, a také při pozorování silně-vzdálených objektů. Ochranné světlofiltry chrání optiku objektivů před nečistotami, pískem, prachem a škrábanci, a také se používáni k omezeni ultrafialového záření.Dálkoměrná stupnice


Dálkoměrná nitková osnova, umístěná v pravém okuláru, umožní Vám určit přibližnou vzdálenost do objektu pozorování. Osnova má dvě stupnice pro černou zvěř typu kanec výšky 0,7m a střední zvěř typu jelen výšky 1,75m včetně parohů. 

Ke stažení

1 další produkt ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook