>
logo


KDS

PROKON

LEIKO

FINECIGAR

udtarget
  

Superliga - IPSC pistole Level III.

Registrace


Krok 1/2

Vyberte si váš budoucí squad...

Z důvodu rozdílné ústroje pro střelbu krátkou a dlouhou zbraní (PCC, PCC Open), není zavodníkům povoleno střílet pistolové a puškové divize v jednom dni. Zájemcům o obě zbraně bude umožněno střílet jednu divizi v závodu rozhodčích.

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladké průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.


-- 9. 6. 2018 - SOBOTA --

Squad č: -1
[#12/12]
OBSAZENO
Bindik Frantisek (PRD) , Cehelský Petr (STD) , Herbst Alexander (PRO) , Kohout Jaromír (PRD) , Kratochvil Jan (PRD) , Petřík Jan (STD+) , Petřík Martin (PRD) , Schmidt Juergen (PRD) , Schmidt Rainer (PRO) , Znamenáček Petr (STD+) , Zolnay Anna (STD) , Zolnay Pavol (STD) ,

Squad č: 0 PREMATCH
[#26]
Benes Standa (STD+) , Beran Jakub (PRD) , Černý Václav (STD) , Fiala Vlastimil (STD) , Habásko Miloslav (STD) , Hakala Jiří (PRD) , Horky Pavel (PRD) , Hrádek Martin (STD) , Janouch Pavel (STD+) , Kohn Miroslav (STD+) , Korner Standa (PRD) , Kuchta Miroslav (STD+) , Kuchtová Jana (STD) , Kysela Miloš (PRD) , Lát Ivo (PRO) , Leitner Benjamín (PRD) , Marek Jiří (PRD) , Mařík Milan (OPN+) , Pavel Bříza (PRD) , Pavlíček Karel (PRD) , Prepletaný Jan (REV+) , Šimek Franta (STD+) , Šljapnikov Petr (PRD) , Vavroušková Pavla (PRD) , Volhejn Ladislav (STD) , Zicha Josef (PRD) ,

-- 10. 6. .2018 - NEDĚLE --

Squad č: 1
[#12/12]
OBSAZENO
Cihelna Petr (STD) , Heglas Jakub (PRO) , Kopriva Martin (PCO) , Ptackova Misarova Petra (STD) , Řehák Michal (OPN+) , Sochan Jiří (STD+) , Stahl Robert (STD) , Štěpán Michal (PRD) , Strnad Ivo (PRD) , Strýc Michael (PRD) , Úlehla Gejza (PRD) , Wilk Ivo (CLA) ,

Squad č: 2
[#11/12]
VYBRAT
Bernard Petr (PRD) , Bízek Vojtěch (PRD) , Čenský Tomáš (PRD) , Chabr Pavel (PRD) , Elstner Marek (STD) , Frýdl Václav (PRD) , Lisová Kateřina (PRD) , Okleštěk Tomáš (PRD) , Petráň Pavel (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Strnad Ivo (PRD) ,

Squad č: 3
[#12/12]
OBSAZENO
Fleischer Thomas (PRD) , Fleischer Claudia (PRD) , Fleischer Alexander (STD) , Hindermann Steffen (PRD) , Košťák Jan (PCO) , Louda Vratislav (PRD) , Maroušek Petr (OPN) , Medulan Ladislav (PRD) , Reinhardt Thomas (PRD) , Schwarz Florian (PRD) , Szczepanski Enrico (STD) , Weingartner Petr (STD) ,

Squad č: 4
[#12/12]
OBSAZENO
Dadák Pavel (CLA+) , Feix Radim (PRD) , Frýzek Lubor (STD) , Fryzek St Lubor (OPN+) , Hell Katja (OPN+) , Kolisch Petr (STD) , Kovařík Milan (PRD) , Marx Jakub (CLA) , Novotny Jiri (CLA) , Schlette Karsten (OPN+) , Soucek Jan (STD) , Stastny Petr (PRD) ,

Squad č: 5
[#11/12]
VYBRAT
Aynacioglu Sadik (PCO) , Bindik Franta (PCO) , Braun Alexander (PCO) , Frinta Petr (PRD) , Marek Novotný (PCO) , Maška Richard (PCO) , Polívka Vladimir (PCO) , Stránský Viktor (PCO) , Svobodová Marta (STD) , Zolnay Pavol (PCO) , Zolnay Anna (PCO) ,

Squad č: 6
[#11/12]
VYBRAT
Batek Jarda (STD) , Jireš Pavel (PRD) , Kratochvíl Miloš (STD) , Malach Miroslav (PRD) , Naprstek Martin (PRD) , Paul Petr (STD) , Říha Michal (STD+) , Smutný Petr (CLA+) , Šoustar Ivo (STD+) , Turková Eva (STD) , Zakostelecky Frantisek (STD) ,

Squad č: 7
[#12/12]
OBSAZENO
Hořínek Miloš (OPN+) , Kašpar Josef (STD+) , Mučka Karel (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Rataj Jan (OPN+) , Riha Michal (STD+) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Svoboda Pavel (PRD) , Vaclavik Jaroslav (STD+) ,

Squad č: 8
[#12/12]
OBSAZENO
Bočarov Vasil (STD) , Boček Jaroslav (STD) , Hořejší Josef Ml. (STD) , Hořejší Josef (CLA+) , Hořejší Michaela (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Laburda Jiří (PRD) , Mazák Jaroslav (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Vohnout Martin (OPN+) , Zapletal Miroslav (PRD) , Zvěřina David (PRD) ,

Squad č: 9
[#12/12]
OBSAZENO
Brož Jakub (PRD) , Foltýn Karel (STD+) , Hobza Lukáš (PRD) , Mokrá Michaela (OPN+) , Novotný Jaroslav (STD) , Samek Petr (PRD) , Šerý Jiří (OPN+) , Svoboda Pavel (PRD) , Sýkora Josef (STD) , Tischlerová Markéta (PRD) , Volešák Jan (STD) , Zeman Marcel (STD) ,

Squad č: 10
[#8/12]
VYBRAT
Geiger Michael (PRD) , Jandová Marcela (PRD) , Kamenicek Martin (PRO) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Kotrouš Pavel (CLA) , Rossl Karel (REV) , Schmerse Frank (PRD) , Zeughan Marcel (PRD) ,

Squad č: 11
[#12/12]
OBSAZENO
Bárkányi László (OPN+) , Havranek Rostislav (OPN+) , Kubík Karel (STD+) , Kužel Zdeněk (PRD) , Landl Radek (PCO) , Liehne Jan (STD) , Liehne Jan (STD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Liehne Irena (STD) , Mužík Pavel (PRD) , Quindi Vallerga Gaston (STD+) , Valašík Petr (PCO) ,

© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018