Kategorie

Nejprodávanější produkty

Zprostředkování prodeje "Komisní prodej"

Provádíme zprostředkování prodeje starších zbraní, ale i jiného zboží podle požadavků zákazníka, a to i s vyřízením formalit. K prodejní ceně přičítáme 10% marže.

Opravy optik

Zajišťujeme servis optik. Máme dohodu s firmou GEOM o opravách optik. Doba opravy se pohybuje podle náročnosti okolo 1 měsíce. K ceně opravy přičítáme manipulační poplatek ve výši 200 Kč.


Přezkoušení zbraně" Tormentace"

Zajišťujeme odvoz a přezkušování zbraní. Máme bohaté zkušenosti se skrytými závadami, které se dají lehce odstranit, ale kvůli kterým zbraň při zkoušce neobstojí. Tím se zkouška prodražuje. Při přejímce provedeme prohlídku a případnou závadu odstraníme. Závažnější nedostatky konzultujeme s techniky státní zkušebny. K ceně zkušebny přičítáme 150 Kč manipul. poplatku.


Nastřelování zbraní.

Dovedeme nastřelit jakoukoli běžnou zbraň, mechanická mířidla, dioptry, kolimátory, puškohledy (staré klasické bez boční elevace i současné). Upozorňujeme, že každý střelec by měl nastřelení zbraně zvládnout sám, protože nikdo nemíří ani nedrží zbraň stejným způsobem. Každá i nepatrná odchylka vede k jinému soustřelu. Pokud si někdo netroufá zbraň nastřelit sám, tak by si měl přizvat někoho zkušenějšího, střílet sám a korekce nechat na zkušenostech jiných. Proto provádíme zevrubné nastřelení, aby bylo dost prostoru pro případnou korekci na oko zákazníka. Většinou jsou tyto korekce minimální a někdy i žádné. Cena nastřelení zbraně závisí od počtu nastřelovaných zbraní. Nejsme vlastníky střelnice, proto jezdíme na vzdálenější střelnici (většinou o víkendu). Do ceny nastřelení se promítá i cesta, ale u jedné zbraně by konečná cena neměla překročit 200 Kč.


Follow us on Facebook