Nikon

Nikon Počet produktů: 6

Podkategorie

 • Action
  Okuláry s asférickými optickými členy pro minimální zkreslení obrazu Širokoúhlé zorné pole Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami a objektivy s velkým průměrem pro optimální jas obrazu Pogumované provedení pro zvýšenou odolnost proti nárazům a jistější uchopení Sofistikovaný design Široký řemen.
 • ACTION EX
  Vodotěsné (do 1 m hloubky po dobu 5 minut) provedení, plnění dusíkem proti zamlžování High-eyepoint konstrukce pro pohodlné pozorování i při použití brýlí Otočné a posuvné pryžové očnice pro optimální umístění očí Širokoúhlé zorné pole Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami a objektivy s velkým průměrem pro optimální brilanci obrazu Pogumované provedení pro vyšší odolnost proti nárazům a jistější, pohodlnější držení Ekologická optická skla bez příměsí olova a arzénu.
 • MONARCH
  Dielektricky pokovené střechové hranoly zaručují konzistentně vysokou propustnost světla v celém viditelném spektru pro obraz s věrnými barvami i při vysokém zvětšení. Střechové hranoly s vrstvami pro fázovou korekci zaručující vysoké rozlišení. Čočky a hranoly opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro jasný obraz. Všechny čočky a hranoly zhotovené z ekologických optických skel bez příměsí olova a arzénu. Vodotěsné (do hloubky 1 m po dobu 10 minut) tělo opatřené těsnicími O-kroužky a plněné dusíkem proti zamlžování, maximálně odolávající nepříznivým povětrnostním podmínkám. Konstrukce okulárů High-eyepoint pro snadné pozorování celého zorného pole i při použití brýlí. Otočné a posuvné gumové očnice aretované v jednotlivých polohách záskoky pro snadné umístění oka do optimální pozorovací pozice. Pogumovaný povrch pro větší odolnost proti nárazům a příjemné, komfortní držení. Lehké a odolné tělo z uhlíkových vláken a polykarbonátu vyztuženého skleněnými vlákny.
 • Aculon A211
 • Monarch 5 ED
  Dalekohledy MONARCH 5 jsou dokonale vodotěsné a odolné proti zamlžování a jejich pogumovaný povrch poskytuje bezpečné a pohodlné držení. Dodávají se s praktickými odklápěcími krytkami objektivů, které zamezují ztrátě ochrany objektivů v terénu.
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Follow us on Facebook