Česká zbrojovka

Česká zbrojovka Počet produktů: 41

Podkategorie

 • Malorážky
  Malorážky značky CZ jsou špičkové, vysoce moderní zbraně ideální pro lov, sport, střelecký výcvik i zábavní střelbu. Pro základní řadu CZ 452-2E ZKM a na ni navazující modely CZ 453 a CZ 513 FARMER je typický originální jednoduchý závěr, maximálně bezpečný spoušťový mechanismus s možností regulace odporu spouště, vynikající přesnost, k níž výrazně přispívá kovaná hlaveň, a celková odolnost hraničící s nezničitelností. Z bohaté nabídky různých variant si snadno vybere každý zákazník včetně levorukých střelců.
 • Kulovnice-Pušky
  Lovecké a sportovní kulovnice CZ patří k nejoblíbenějším a nejúspěšnějších zbraním České zbrojovky a.s. Za svou mimořádnou oblibu vděčí spojení zdokonaleného závěru typu Mauser 98 s nejmodernějšími technologiemi, díky čemuž jde o jedny z nejkvalitnějších a nejpřesnějších továrně vyráběných kulovnic na světě. Širokou škálou provedení a ráží dvou základních modelů CZ 527 a CZ 550 Česká zbrojovka a.s. pokrývá potřeby všech zákazníků z řad loveckých a sportovních střelců.
 • Brno Rifles
  Brokové, kulobrokové a kulové kozlice řady BO 800 a jednoranová zlamovací kulovnice BRNO EFFECT jsou nejnovější pokračovatelky dlouhé a slavné tradice výroby moderních loveckých a sportovních zbraní v moravské metropoli Brno. Výrobcem je ZBROJOVKA BRNO, s.r.o., která je dceřinou společností České zbrojovky a.s.. Tým špičkových pracovníků zde s využitím moderních CNC strojů pokračuje ve výrobě přesných a spolehlivých zbraní se značkou Z ve spirále.
 • CZ USA
  Díky spolupráci respektované turecké firmy Huglu se společností CZ-USA, rozšířila nabídku České zbrojovky a.s. řada atraktivních moderních brokových kozlic, klasická broková dvojka a samonabíjecí brokovnice CZ 712 a CZ 912. Pro všechny brokové zbraně se značkou CZ-USA je typická vysoká kvalita konstrukce i zpracování, při velmi přívětivé koncové ceně.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 41 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 41 položek

Follow us on Facebook