FOMEI 8x56 FOREMAN PRO XLD
  • FOMEI 8x56 FOREMAN PRO XLD

FOMEI 8x56 FOREMAN PRO XLD

OY2717

Nová generace populárních loveckých dalekohledů s průměrem objektivu 56mm FOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií a světelností i za zhoršených světelných podmínek.

  • Výrobce:FOMEI
  • Záruka:5 let
10 490,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kusy skladem
2 ks

Popis

Nová generace loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD je vyvinuta se zaměřením na maximální využití při pozorování za soumraku, za šera nebo v obtížných světelných podmínkách. Hlavním předpokladem pro vynikajicí světelný výkon je objektiv s průměrem 56mm a nové optické komponenty poskytující hranovou ostrost až do krajů zorného pole.

Řada špičkových dalekohledů Fomei Foreman PRO XLD nabízí i klasické lovecké provedení 8x56. Jedná se o dalekohled s vynikající světelností a kontrastem i za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. Model, u kterého nemusíte řešit žádný kompromis!

Dalekohledy FOREMAN PRO XLD jsou vyráběny za použití materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů. Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antireflexními vrstvami HTC (High Transmission Coating). Hranoly dalekohledu jsou ošetřeny vrstvami  DEC (Di-Electrical Coating). Kombinace antireflexních vrstev HTC / DEC zajišťuje maximální propustnost celé optické soustavy. Dalekohledy vynikají vysokou hranovou ostrostí obrazu a maximální celkovou propustností světla. Vzhledem ke své vynikající světelné propustnosti využívají „zbytkového světla", jsou tedy vhodné i pro noční pozorování zvěře, oblohy apod. Tam, kde lidské oko vidí již pouze černý stín, jsou při pozorování dalekohledem FOMEI FOREMAN patrné i detaily.

Využití antireflexních vrstev HTC a DEC zajišťuje méně než 10% odraz světla a umožňuje více než 90% propustnost světla.

Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, což zabraňuje vnitřnímu orosení při náhlé změně teploty a také zajišťuje jeho voděodolnost (WATERPROOF). Robustní konstrukce dalekohledů FOREMAN PRO XLD a inovativní ergonomie rozšiřuje široké možnosti využití. Průměr vstupních čoček (objektivu56mm, v kombinaci s použitým materiálem a technologiemi, nabízejí skvělé optické vlastnosti.

Příslušenství:
- krytky na okulár i na objektiv
- popruh
- pevná brašna
- měkká antistatická utěrka z mikrovlákna

Zvětšení 8x
Průměr objektivu 56mm
Zorný úhel 6,5°
Zorné pole v 100m 114m
Minimální ostřicí vzdálenost 2,5m
Relativní světelnost 49
Optický výstup 6,5mm
Sklo hranolu BaK4
Úprava čoček HTC/DEC
Dioptrická korekce +/-4dpt
Stativový závit ano / yes
Šířka 145mm
Délka 180mm
Hmotnost 1160g
Detaily produktu
OY2717
2 ks
3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: OY2715

FOMEI 8x52 FOREMAN PRO XLD

Nová generace populárních loveckých dalekohledů FOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií a novými prvky optické soustavy. Výrobce:FOMEI Záruka:5 let
8 490,01 Kč
Zobrazit

Kód: OY2716

FOMEI 10x52 FOREMAN PRO XLD

Nová generace populárních loveckých dalekohledů FOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií a novými prvky optick Výrobce:FOMEI Záruka:5 let
9 490,01 Kč
Zobrazit

Kód: OY2718

FOMEI 12x56 FOREMAN PRO XLD

Nová generace populárních loveckých dalekohledů s průměrem objektivu 56mm FOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií, světelností a velkým 12 násobným zvětšením. Výrobce:FOMEI Záruka:5 let
11 490,01 Kč
Zobrazit