Yukon

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Puškohled Yukon Jaeger 1-4x24 Zobrazit větší

Puškohled Yukon Jaeger 1-4x24

Nový produkt

Záruka: 10 let

Více informací

1 Položka

Na prodejně

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 1098 bodů . V košíku celkem 1098 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 109,80 Kč .


10 989,99 Kč s DPH

Parametry

Délka237 mm
Dioptrický rozsach okuláru+/- 2,5
Energie7000 J
Hmotnost470 g
Osvětlení osnovyAno
Průměr objektivu24
Průměr tubusu30 mm
Průměr výstupni pupily6... 15 mm
Zvětšení1-4x

Více informací

Plná voděodolnost

Zaměřovač Jaeger splňuje třídu voděodolnosti IPX7 a proto muže se používat při atmosferických srážkách libovolné intenzity a dokonce vydrží ponoření i přímo do vody.

 

 

Naplněno dusíkem

Zaměřovač Jaeger je naplněn suchým dusíkem, který brání vzniku a usazení uvnitř puškohledu srážek vody při náhlé změně okolní teploty.

 

 

 

 

Zesílený tubus

Puškohled Jaeger má jednodílný tubus, který je navíc zpevněn s ohledem na jeho možné použíti s digitální nebo termovizní objektivovou předsádkou.

Vysoká odolnost na zpětný raz

Mechanika zaměřovače Jaeger je navržená aby splnila požadavek na jeho bezproblémové použití se zbraní velké kinetické energií zpětného rázu, např. ráže 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375 atd.

Široké zorné pole

Puškohledy Jaeger mají široké zorné pole bez zkreslení a jiných optických vad v obraze, které umožňuje rychlé a spolehlivé zaměření cíle. Speciální konstrukce okuláru navíc odstraňuje tzv. „tunelový efekt" při pohledu přes puškohled tj. při spravené poloze oka pozorovatelé obraz zcela ztrácí černé okraje a pohled přes puškohled je tak mnohem příjemnější a přirozenější.

Vynulování rektifikačních stavítek


Konstrukce stavítek vertikálního a horizontálního posuvu kříže umožňuje po nastřelení puškohledu na zbraně jejích jednoduché a rychle vynulování.

Záměrná osnova se světelným bodem

Kříž zaměřovače Jaeger je umístěn ve druhé (zadní) ohniskové rovině a tak nedochází ke změně velikosti kříže a tím i zbytečně velkému zakrytí křížem cíle při větších zvětšeních. Pro lepší zaměření kříž má v centru světelný bod, jehož regulace jasu má široký rozsah intenzit tak, aby pokryla běžné světelné podmínky použití puškohledu. Pro rychlé zapnutí nebo výpnutí bodu ovladáč má mezipolohy se stavem „vypnuto".

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook