Dalekohledy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

RANGER 10x50 ZCF wp Zobrazit větší

Dalekohled Fomei 10x50 ZCF LEADER RW SMC

OY2406

Nový produkt

ZCF ASPHERICAL konstrukce - noční vidění, plněný suchým dusíkem, voděodolný a prachuvzdorný, odolný proti orosení, čočky K4 + SMC coating, hranoly BaK4, pogumování z tvrzené gumy, popruh.

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 619 bodů . V košíku celkem 619 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 61,90 Kč .


6 190,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost950 g
Minimální pozorovací vzdálenost9 m
Průměr objektivu50
Průměr výstupni pupily5 mm
Rozměr190 x 190 mm
Soumrakový faktor25
Zorné pole114 m / 1000 m
Zvětšení10x

Více informací

Černě pogumované dalekohledy pro sledování za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky  dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu a velké zvětšení. Jsou vhodné pro myslivost, turistiku, ale i k pozorování noční oblohy. Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností proti oděru a změně barvy V řadě dalekohledů  je při výrobě hranolu použito speciální vícepropustné optické sklo Bak4, čočky K4 jsou ošetřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precizní, zcela plynule se pohybující, mechanika dalekohledu umožňuje ostření také v rukavicích.Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností proti oděru a změně barvy.

Aspherická konstrukce čoček dalekohledu, vyrobených ze špičkového optického skla K4, rovnoměrně rozprostírá propuštěné světlo po celé ploše zorného pole. Tím je docíleno vysokého jasu a brilantního podání obrazu, srovnatelného s optickým výkonem dalekohledů 7x50 Night Vision.

Verze WP je voděodolná a prachuvzdorná, plněná suchým dusíkem. To zabraňuje nejen průniku vody a vlhkosti do optiky dalekohledu, ale také jejímu orosení při změně teploty

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook