Dalekohledy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

RANGER 7x50 ZCF wp Zobrazit větší

Dalekohled Fomei 7x50 ZCF LEADER RWP SMC

OY2305

Nový produkt

ZCF konstrukce - noční vidění, plněný suchým dusíkem, voděodolný a prachuvzdorný, odolný proti orosení, čočky K4 + SMC coating, hranoly BaK4, pogumování z tvrzené gumy, popruh.
4 133,33 Kč bez DPH / 4 960,00 Kč s DPH

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Toto zboží je možné zakoupit na splátky. Poklepáním na ikonku přejdete na HC kalkulačku

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 570 bodů . V košíku celkem 570 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 57,00 Kč .


5 700,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost900 g
Minimální pozorovací vzdálenost8 m
Průměr objektivu50
Průměr výstupni pupily7,1 mm
Rozměr185 x 185 mm
Soumrakový faktor51
Zorné pole112 m / 1000 m
Zvětšení7x

Více informací

Černě pogumované dalekohledy pro sledování za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky  dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu a velké zvětšení. Jsou vhodné pro myslivost, turistiku, ale i k pozorování noční oblohy. V řadě dalekohledů  je při výrobě hranolu použito speciální vícepropustné optické sklo Bak4, čočky K4 jsou ošetřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precizní, zcela plynule se pohybující, mechanika dalekohledu umožňuje ostření také v rukavicích.Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností proti oděru a změně barvy.

Verze WP je voděodolná a prachuvzdorná, plněná suchým dusíkem. To zabraňuje nejen průniku vody a vlhkosti do optiky dalekohledu, ale také jejímu orosení při změně teploty

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook