Dalekohledy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

RANGER 7x50 ZCF wp Zobrazit větší

Dalekohled Fomei 7x50 ZCF LEADER RWP SMC

OY2305

Nový produkt

ZCF konstrukce - noční vidění, plněný suchým dusíkem, voděodolný a prachuvzdorný, odolný proti orosení, čočky K4 + SMC coating, hranoly BaK4, pogumování z tvrzené gumy, popruh.
4 133,33 Kč bez DPH / 4 960,00 Kč s DPH

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 570 bodů . V košíku celkem 570 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 57,00 Kč .


5 700,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost900 g
Minimální pozorovací vzdálenost8 m
Průměr objektivu50
Průměr výstupni pupily7,1 mm
Rozměr185 x 185 mm
Soumrakový faktor51
Zorné pole112 m / 1000 m
Zvětšení7x

Více informací

Černě pogumované dalekohledy pro sledování za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky  dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu a velké zvětšení. Jsou vhodné pro myslivost, turistiku, ale i k pozorování noční oblohy. V řadě dalekohledů  je při výrobě hranolu použito speciální vícepropustné optické sklo Bak4, čočky K4 jsou ošetřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precizní, zcela plynule se pohybující, mechanika dalekohledu umožňuje ostření také v rukavicích.Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností proti oděru a změně barvy.

Verze WP je voděodolná a prachuvzdorná, plněná suchým dusíkem. To zabraňuje nejen průniku vody a vlhkosti do optiky dalekohledu, ale také jejímu orosení při změně teploty

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook