Dalekohledy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

LEADER 10x42 DCF Zobrazit větší

Dalekohled Fomei LEADER 10x42 DCF FMC

OY1852

Nový produkt

Dalekohled DCF konstrukce pro náročné uživatele, kategorie High resolution, polycarbonové tělo, plněný suchým dusíkem, voděodolný, prachuvzdorný ,čočky s Phaze MC-multicoating, Bak4 hranoly, centrální dioptrická korekce

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 380 bodů . V košíku celkem 380 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 38,00 Kč .


3 800,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost820 g
Minimální pozorovací vzdálenost2 m
Průměr objektivu42
Průměr výstupni pupily4,1 mm
Rozměr130x 150 mm
Soumrakový faktor17,6
Zorné pole101 m / 1000 m
Zvětšení10x

Více informací

Dalekohled LEADER DCF je určen pro náročné uživateleˇa profesionály. Povrchová úprava čoček FMC - Phase coating zajišťuje vysokou ostrost a světelnost optiky dalekohledu v kategorii High resolution. Hranoly vyrobené z materiáliu BaK4 jsou rovněž opatřeny povrchem Phace coating. Konstrukce optické soustavy zajušťuje široký úhel záběru. Světlenost optiky Leader umožňuje pozorování i v nejnáročnějších podmínkách včetně nočního pozorování. Dioptrické nastavení je integrováno do centrálního ostření. To umožňuje snadnější a přesnější zaostření pro daného pozorovatele. Dalekohled ostří již od 3m !

Krytky dalekohledu jsou opatřeny praktickými úchyty, takže nehrozí jejich ztráta. Dalekohled je plněn suchým dusíkem, to zabezpečuje jeho voděodolnost i prachuvzdornost. Při náhlé změně teploty nehrozí vnitřní rosení dalekohledu. Tělo dalekohledu je vyrobeno z polycarbonátu, který zajišťuje dokonalou pevnost těla. Dalekohled je opatřen masívním pogumováním, které jej chrání před poškozením. Dalekohled je dodáván včetně pouzdra a popruhu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook