Dalekohledy

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

FORESTER 8x56 Zobrazit větší

Dalekohled Fomei FORESTER 8x56

OY1806

Nový produkt

Řada hranolových dalekohledů moderního designu je určená pro využití především při lovu.Gumové očnice dalekohledu jsou pružné a umožňují jednoduché zhrnutí pro použití dalekohledu i s nasazenými brýlemi.

Více informací

Většinou do jednoho týdne od objednání

Nákupem tohoto produktu můžete získat až 294 bodů . V košíku celkem 294 bodů které mohou být přeměněny na poukázku 29,40 Kč .


2 946,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost1060 g
Minimální pozorovací vzdálenost8 m
Průměr objektivu56
Průměr výstupni pupily7 mm
Rozměr200 x 200 mm
Soumrakový faktor49
Zorné pole105 m / 1000 m
Zvětšení8x

Více informací

Řada hranolových dalekohledů moderního designu je určená pro využití především při lovu. Silné zeleno-černé pogumování napomáhá ochraně při nárazu a maskuje proti vizuálnímu zpozorování. Optický vstup minimálně 56 mm zajišťuje vysokou světelnost dalekohledů. Řada FORESTER je vybavena celoskleněnou optikou s Bak4 hranolem, čočky jsou opatřeny antireflexní vrstvou (MC - MultiCoated) v temně zeleném provedení. Nové střechovité zakrytování konstrukce mechaniky ostření a okulárů dalekohledů umožňuje nosit dalekohled zavěšený na krku s osazenými krytkami i za mírného mrholení. Gumové očnice dalekohledu jsou pružné a umožňují jednoduché zhrnutí pro použití dalekohledu i s nasazenými brýlemi. Dalekohled je dodáván včetně pouzdra a popruhu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook